“Слуги” Микола Тищенко та Олександр Куницький побилися в їдальні Верховної Ради

Нардепи від “Слуги народу” Микола Тищенко та Олександр Куницький почубилися просто у приміщенні Верховної Ради. Інцидент стався 29 червня у їдальні.

Про це повідомив у Фейсбуку нардеп Олександр Дубінський.

За  його даними, причиною нападу Куницький називає свої викривальні матеріали по схемах поборів з моряків.

У розслідуванні журналістів програми “Гроші” йдеться, що в Україні моряки повинні що 5 років проходити спеціальні іспити й оновлювати дозвільні документи, щоб отримати підтвердження права працювати на морських судах.

Цю процедуру називають хабарницькою, адже в деяких випадках моряки можуть бути змушені віддавати великі суми чиновникам з екзаменаційних комісій, тестових центрів і навіть Мінінфраструктури.

Саме нардеп Микола Тищенко, переконують ЗМІ, фігурує у списку тих людей, які є бенефіціарами схеми.

На минулому тижні народний депутат, член правоохоронного комітету Ради Олександр Куницький оприлюднив фрагмент запису засідання транспортного комітету, на якому розглядався законопроєкт 3944, покликаний прибрати корупційну схему в галузі видачі документів морякам. Зокрема, законопроєктом пропонується запровадити міжнародні стандарти пролонгації документів на умовах, визначених Міжнародною конвенцією про підготовку і дипломування моряків та несення вахти 1978 року з поправками. Основне нововведення полягає в тому, що в разі наявності чинних документів про підготовку моряка і підтвердження стажу, повторне складання іспиту кожні 5 років не потрібне.

Куницький заявляє, що законопроект 3944 категорично не сприймає його колега по фракції та член комітету Микола Тищенко.

Торік Микола Тищенко та Олександр Куницький також влаштовувавли суперечку під час засідання фракції.

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.