Саакашвілі презентував на львівському Форумі видавців свою книжку

Екс-президент Грузії й екс-голова Одеської ОДА, а нині лідер “Руху нових сил” Міхеіл Саакашвілі завітав на відкриття Форуму видавців – найбільшу книжкову подію України, яка щороку проходить у Львові. Позбавлений українського громадянства політик приходив, аби презентувати свою книжку “Пробудження сили”, яка вийшла в українському перекладі.

Ця автобіографічна книжка розповідає про історію родини Саакашвілі, про “Революцію троянд” і війну в Південній Осетії. Саакашвілі розкриває невідомі подробиці відносин РФ і Грузії останніх 10 років, а також розповідає про переговори з президентом Росії Володимиром Путіним.

Саакашвілі радо фотографувався з охочими, щедро роздавав автографи і зрештою пішов з оберемком книжок.

“Як би я не поспішав у Чернівці, зранку не міг не зайти на книжковий форум у Львові. Закупився чтивом на кілька місяців”, – написав політик у Фейсбуку.

Біля одного зі стендів Саакашвілі зустрів мера Львова Андрія Садового. Вони поговорили кілька хвилин, а потім Саакашвілі пішов, адже сьогодні о 18:00 він має бути у Чернівцях. У грузино-українського політика-апатрида починається турне Україною.

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *