Росія: в Єсентуках заочно арештували Яценюка

Єсентуцький міський суд Ставрапольський краю Росії заочно заарештував колишнього прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка. Про це повідомляє сайт суду.

“Постановою суду стосовно Яценюка заочно обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою у зв’язку з тим, що він 21 лютого 2017 року оголошений у міжнародний розшук”, – йдеться у повідомленні.

Яценюк звинувачується за трьома статтями Кримінального кодексу РФ (участь у збройній групі (банді) чи у злочинах, які вона скоює; приготування до злочину та навмисне вбивство).

За словами самого екс-прем’єра, його звинувачують в участі у бойових діях під час Чеченської війни проти російських силовиків.

“Усі останні роки Кремль намагається дискредитувати тих українських політичних діячів, яких вони люто ненавидять. Отримав інформацію про те, як Кремль пробив ще одне дно. Посольство України в Росії отримало копію повідомлення Єсентуцького міського суду Ставропольського краю”, – написав у Фейсбуку Яценюк.

“Це – звичайно, повна і схиблена маячня. Але це також і продуманий сценарій. Кремль шукає юридичні механізми переслідувань українських політиків. У цьому сценарії є намір вивести тему «звірств Яценюка в Чечні» на новий рівень для широкого спектру подальших дій. Очевидно: на фоні всіх останніх резонансних подій – цинічних вбивств та репресій проти опозиції – російська диктаторська влада переходить до нового витка гібридної війни. Правовий абсурд Росії, звичайно, вражає”, – заявляє політик.

Нагадаємо, у вересні 2015 року голова Слідчого комітету РФ Олександр Бистрикін заявив, що Яценюк у середині 1990-х рр воював у складі карального загону в Чечні проти російських військ.

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *