Прибічники Саакашвілі прорвалися до Адміністрації Президента і вимагають пояснень щодо позбавлення громадянства (+відео)

У Києві люди, які проводили мітинг на Майдані Незалежності, прийшли до Адміністрації Президента вимагати оприлюднення указу про позбавлення українського громадянства екс-президента Грузії та екс-голови Одеської облдержадміністрації Міхеіла Саакашвілі.

Після двох спроб “штурмувати” огорожу біля АП, приблизно о 15:50, десять людей на чолі з народним депутатом Юрієм Дерев’янком пропустили всередину. Активісти пішли вимагати копію указу про припинення громадянства Саакашвілі.

НА зустрычы стало выдомо, що за тиждень до позбавлення Саакашвілі українського громадянства, Петро Порошенко не тільки збільшив більшість у Комісії з питань громадянства за рахунок підконтрольних силовиків, а й змінив голову департаменту з питань громадянства своєї адміністрації.

Сам Гарант, який підписав указ про позбавлення свого колишнього колеги громадянства,  і надалі відмовчується. У той час як вся країна чекає пояснень, Порошенко у соцмережах висловлює захоплення українською військовою технікою і вітає з перемогою київське “Динамо”.

Документа про позбавлення політика громадянства і досі не оприлюднено. Натомість сьогодні з’явилися укази про призначення представників України в Організації Чорноморського Економічного Співробітництва.

Генпрокуратура, яка двічі відмовляла Грузії в екстрадиції Саакашвілі, оскільки розцінила кримінальну справу проти нього як “політичне переслідування”, теж відмовчується.

Сам апатрид Саакашвілі, який зараз перебуває у США, планує повернутися до України у п’ятницю, 28 липня. Головна інтрига в тому, чи дозволять йому в’їхати на територію держави чи затримають і вишлють до Грузії на вимогу властей.

Триває онлайн-трансляція переговорів з чиновниками.

Фото “Українська правда”

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *