Про виконання мовного закону і “п’яту колону” (+відео)

Українська мова має гарантовано панувати скрізь і повсюдно в державі! Починаючи із 16 січня цього вимагає і відповідний закон.

Звичайно, знайдеться багато манкуртів, різної шушвалі які відмахнуться в азіровському стилі “ДаПашліВи”.

Уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремень радить: “Якщо ваше право на отримання інформації чи послуг державною мовою порушене, потрібно, насамперед, спробувати владнати ситуацію на місці та попросити працівника обслуговувати вас державною мовою, звернутись до керівництва закладу або на “гарячу лінію” установи.

У разі відмови або не забезпечення надання інформації (послуг) державною мовою, ви можете подати скаргу до Уповноваженого із захисту державної мови на поштову адресу 01001, м. Київ, провулок Музейний, 12, електронну скриньку

skarha@mova-ombudsman.gov.ua або заповнити відповідну форму на сайті Уповноваженого

https://mova-ombudsman.gov.ua

У разі виникнення запитань щодо механізмів захисту своїх прав на отримання інформації та послуг державною мовою просимо звертатися за номером 044 293 11 79. Телефонна лінія для надання додаткової інформації та консультацій працюватиме у робочі дні з 9:00 до 17.00.”

“Український репортер” звертає вашу, як творчо відповів “п’ятій колоні” відомий митець і патріот Живосил Лютий. 

У його композиції є і про путінські “скрєпи”…

“…А буває нарвуся на “скрєпи” і на крик: “Ти, бандєра, дебіл!”. Я кажу: браво, браво! Но как же нєлєпо…”

Нагадаємо, що Живосил Лютий – український бандурист, народознавець, рок-музикант, композитор, автор понад трьохсот музичних творів. Його «Меч Арея» вже став легендарною пісенною клмпозицією.

Живосил Лютий брав активну участь в акції “Україна без Кучми”, Помаранчевій Революції, неодноразово піднімав бойовий дух піснями зі сцени Майдану. Він є лауреатом музичних конкурсів та фестивалів.

На фото: “Віршень”. Живосил Лютий і його музична відповідь “скрєпам”.

Фото і відео “Українського репортера”

Відео на цю тему: 

 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *