Президента США назвали агентом російської розвідки

Cенсаційну заяву щодо співпраці Путіна і Трампа зробив екс-директор національної розвідки США Джеймс Клеппер. На його думку, Путін поводиться із президентом США Трампом, як з агентом російської розвідки, та здійснює його менеджмент.

Таким чином екс-директор національної розвідки США Джеймс Клеппер, затятий критик чинного президента Америки, прокоментував виступ Дональда Трампа щодо нової стратегії національної безпеки США, повідомляє “Голос Америки”.

Клеппер відгукнувся цим коментарем на телефонну розмову Трампа з Путіним. Президент Росії подякував США за допомогу у царині протидії тероризму.

“Думаю, що за останні вихідні ми побачили, що Путін – прекрасний розвідник, який знає, як розробляти джерело. Він знає, як вести агента. І саме так він чинить з президентом США”, – заявив Клеппер.

“Давайте пам’ятати, звідки прийшов Путін. Він – агент КДБ. Так вони працюють. Вони вербують агентів…” – каже Клеппер.

Цікаво, що рупор Кремля ТАСС зробило реверанс у бік Трампа, процитувавши представника Ради національної безпеки при Білому Домі Майкла Ентона. Мовляв, президент США під час розмов із Путіним завжди відстоює інтереси Америки. Водночас у них є спільні теми для обговорення, наприклад, боротьба з терористами.

Малюнок Олега СМАЛЯ

Леонід Фросевич

Головний редактор “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.