Польські прикордонники заявили про обстріли з боку Білорусі

Польська прикордонна служба звинуватила білоруських прикордонників у тому, що вони у четвер, 7 жовтня, здійснили кілька пострілів у напрямку польських солдатів, які патрулювали кордон спільно із прикордонниками.

За словами речниці прикордонної служби Польщі Анни Міхальської, яку цитує сайт телеканалу Polsat, імовірно, набої у білорусів були холостими. Також, за її словами, упродовж 7 жовтня польські прикордонники зафіксували 523 спроби незаконного перетину кордону і затримали 35 нелегальних мігрантів. Загалом із серпня польські прикордонники попередили 15 тис. спроб нелегального перетину кордону.

Через інцидент із пострілами міністерство закордонних справ Польщі викликало на розмову тимчасового повіреного у справах Посольства Білорусі Олександра Часновського.

Із 2 вересня на польсько-білоруському кордонні введено надзвичайний стан через міграційний тиск у прикордонній зоні. Окрім того, Польща вирішила залучити до охорони кордону з Білоруссю військові гелікоптери на тлі міграційно кризи, яку спричинив наплив нелегальних мігрантів.

Читайте також: 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *