Що пишуть у соцмережах про довіру до влади
Пріоритетами України в 2018 році є приватизація, дерегуляція, удосконалення законодавства про національну безпеку, а також створення Антикорупційного суду. Чи сподіваються українці на реформи, позитивні зрушення у державі та чи довіряють владі? Адже усі реформи без довіри до влади так і залишаться на папері.
Домком Валентина: Реформи у нас унікальні – в усьому світі не знайдеш подібних!
Павел Зуев: Краще змовчу, бо дуже слова негарні просяться.
Alexander Mednick: Справа в тому, що довіри в кредит більше не буде… І першим кроком, для того, щоб заслужити цю довіру, має бути відновлення конституційного ладу. Головне питання – правове. Безправ’я – корінь усього зла. Від безправ’я люди тікають із країни…
І я, чесно кажучи, не вірю, що у нас щось зміниться на краще.
Олег Московко: Яка довіра, якщо корупція, як виявилося, це не зло, й для одиниць – велика користь!
Та й у зелений тариф люди повірили, не врахувавши апетиту влади (українців судитимуть за сонячні батареї).
Svetlana Ovchinnikova: А ви запитували у влади, що вона має на увазі під реформами? Цікавилися, в чому буде суть реформ? Мабуть, все-таки досить обіцянок без конкретики.
Aleksey Kanishchev: Довіра до влади зросла хіба що в бік негативу. Причому, дуже зросла.
Надія Толстюк: Рінат Ахметов піднявся на 46 позицій у рейтингу найбагатших людей світу. Це ми його підняли і перенесли!
Ироним Мюнхг: Ось, чия економіка зросла.
Kristina Oleinik: А Донбас досі думає, що вони Київ годують, а не Ахметова.
Евгений Кираль: Ось вам Роттердам+, зростання цін на теплогенерацію.
Mihail Bubly: Влада допустила зростання боргів до трильйонів гривень! Це показник “найефективнішого керівництва” Україною. Беруть приклад із США, але ж там свій “верстат” для грошей, а у нас його немає. Нам, щоб добре жити, потрібно розвивати економіку на основі науки та нових технологій.
Yaroslav Melnyk: Але дивує інше, зовнішні кредитори і надалі фінансують, а тут навіть не мають планів/стратегії їх повернення.
Татьяна Гамолина: Україну заганяють у безвихідь, аби примусити розраховуватися землею. Не можна цього дозволити. Ця ситуація абсолютно штучна!
Віталій Денисенко: Якось дивно. Ціни ростуть, послуги ростуть, НАБУ, САП, ГПУ, МВС, СБУ наповнюють бюджет, зарплатня в чиновників, депутатів, прокурорів, суддів росте, судячи з їхніх декларацій. І – борг збіднілого та пограбованого народу теж?
На фото: 2015 рік. Після втечі Януковича
Фото Леоніда ФРОСЕВИЧА