На мера Гостомеля Прилипка подали до суду

Гостомельського селищного голову Юрія Прилипка кличуть до бар’єра – судового.

Суть справи. Житель Гостомеля Валентин Денисюк у вересні минулого року звернувся до селищної ради з проханням дати йому відповідь на низку питань щодо актів виконаних робіт, детальних планів території селища, розташування різних об`єктів тощо – всього близько 20 запитів. Юрій Прилипко їх проігнорував.

Тоді Валентин Денисюк звернувся до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Валерії Лутковської. Омбудсмен звернулася до Прилипка, щоб пояснив, чому не реагує на запити громадян, з яких причин не надає їм публічної інформації. Однак в офісі Уповноваженого ВРУ з прав людини Гостомельський селищний голова не з`явився.

Після цього в офісі омбудсмена склали протокол про адміністративне правопорушення і направили його до суду.

Як повідомив кореспонденту “Українського репортера” представник Валентина Денисюка Георгій Сахненко, суддею у цій справі призначили Валентина Винника. Проте позивач оголосив йому недовіру у зв`язку з тим, що Гостомельська селищна рада надала цьому служителю Феміди земельну ділянку.

Засідання Ірпінського районного суду вже під головуванням судді Яни Шестопалової мало відбутися 23 травня, однак з технічних причин його перенесли на іншу дату.

Слухання адміністративної справи щодо порушення Закону “Про доступ до публічної інформації” призначили на 8 червня.

Алла ТОПЧІЙ

Фото Ігоря ІВАРОВСЬКОГО

На фото: Мер Гостомеля Юрій Прилипко “розмовляє” з мешканцями селища під час громадських слухань щодо скандального будівництва

Про гостомельські справи читайте тут:

Like

Алла ТОПЧІЙ

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *