Між Америкою і Росією спалахнула друга холодна війна – думка Юрія Швеця

Сьогоднішній скандальний період відносин між Америкою і Росією – це друга холодна війна, вважає однокурсник Путіна, колишній розвідник КДБ СРСР Юрій Швець.

Про це він сказав в ефірі “Україна 24”, коментуючи резонансні висловлювання президента США Байдена і Путіна.

“Я ставлюся до цього серйозніше, ніж до “обміну репліками”. Я бачу ситуацію, як холодна війна-2. Пам’ятаєте, у березні 46-го  Черчилль виголосив фултонську промову, після якої радянські історики почали відлік холодної війни? Так ось, ці “угу” і “I do” я розцінюю як декларацію адміністрації Байдена холодної війни-2 путінській Росії”, – сказав Швець.

Америка кинула відкритий виклик Путіна назвавши його вбивцею. Відтак США будуть діяти відповідно… Аж до перемоги. Помилок вже американці не захочть повторювати, на кшталт соромити “поганого школяра.

“…Давайте сядемо за стіл, будемо з ним розмовляти, і він стане нормальним хлопцем, ну як у “Собачому серці” посадили персонажа за стіл у надії зробити з нього людину, а він їм ноги на стіл – і понеслася. Ну ось нарешті вистраждали розуміння, що цього не вийде, тому це холодна війна-2, у якій я не бачу шансів у Путіна”, – переконаний Швець.

“Пам’ятаєте, була ще одна лічилочка – “якщо будеш битися, я буду кусатися”. Ось Putemkin`s land під керівництвом Путіна буде кусатися… На відміну від 20 попередніх років, ця американська адміністрація відповідатиме швидко й жорстко”, – упевнений Швець.

Нагадаємо: в інтерв’ю ABC News Байден назвав Путіна вбивцею і заявив, що він заплатить за втручання в американські вибори. У відповідь Путін побажав Байдену здоров’я. “Хто як обзивається, той сам так називається”, – сказав Путін.

Малюнок Андрія Петренка.

Читайте також:

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *