Під червоним корпусом університету Шевченка студенти влаштували акцію протесту

21 вересня студенти Київського національного університету імені Шевченка вийшли під стіни червоного корпусу, де в неділю провели з’їзд партії “Слуга народу” всупереч закону про освіту.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Так, станом на 10:10 біля будівлі перебували приблизно пів сотні студентів. У руках вони тримали плакати з гаслами “Освіта без політики”, “Червоний – колір сорому”, “Університет не місце для зборів політичних партій”, “Ні зеленому КНУ”, “Шева не зелений”, “Верховенство права?”, “Студенти мовчати не будуть”.

Зокрема, активісти засудили дії адміністрації ї КНУ ім. Шевченка, а саме – дозвіл проводити на території вишу міську партійну конференцію партії “Слуга народу”.

Крім того, учасники протесту вимагають відсторонити ректора університету Леоніда Губерського від обійманої посади на час проведення незалежного розслідування, до якого вимагають залучити представників студентства.

Так, як відомо, 20 вересня у внутрішньому дворі університету ім. Шевченка відбулася партійна конференція партії “Слуга народу”, де було представлено кандидатів до Київради.

Після чого студентський парламент заявив, що вважає неприпустимим проведення публічного заходу партії “Слуга народу” на території університету. За словами студентів, це порушує закон “Про вищу освіту” і статут університету.

Згодом на заяву студентів відреагували у “Слузі народу”. Там заявили, що зібрання проходило у вихідний день без присутності студентів та викладачів. Крім цього, приміщення вишу не було використане для політичного зібрання. А внутрішній дворих КНУ – це історична частина Києва, яка має бути відкритою для всіх.

Нагадаємо, напередодні, 20 вересня, політична партія “Слуга народу” представила своїх кандидатів у депутати Київради на місцевих виборах. До списку увійшли 10 осіб, а очолила його дружина міністра закордонних справ Євгенія Кулеба.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *