Під час дебатів Порошенка і Зеленського не дозволяють паркуватися біля “Олімпійського”

У центрі Києва біля НСК “Олімпійський”, де сьогодні відбудуться передвиборчі дебати між Петром Порошенком та Володимиром Зеленським, вже зараз присутня велика кількість правоохоронців.

Зокрема, по всій території навколо стадіону стоять авто з правоохоронцями. Лише з однієї сторони стадіону стоять понад 20 автівок. Нещодавно приїхали також бійці Нацгвардії, – повідомляє 112.ua.

Правоохоронці не дозволяють паркуватися автівкам на прилеглих до стадіону вулицях. Пускати людей на стадіон почнуть після 16:00. Буде встановлено спеціальні пункти пропуску. Вилучатимуть усі предмети, які схожі на зброю.

Нагадаємо, у п’ятницю, 19 квітня о 19:00 на НСК “Олімпійський” відбудуться дебати між кандидатами у президенти Петром Порошенком та Володимиром Зеленським.

19 квітня три станції Київського метрополітену змінять режим роботи у зв’язку з проведенням дебатів кандидатів у президенти на НСК “Олімпійський”. також  через дебати на НСК “Олімпійський” у Києві обмежать рух транспорту у четвер, 18 квітня, з 18:00 і до завершення заходу 19 квітня.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *