“Межигір’я” заборгувало за електроенергію майже 14 мільйонів гривень

Компанія “ДТЕК Київські електромережі” звернулася до правоохоронних органів у зв’язку з незаконним споживанням електроенергії резиденцією “Межигір’я”.

Про це повідомила прес-служба ДТЕК Київські електромережі.

Національний парк урочище «Межигір’я» заборгував 13,6 млн. грн. за електроенергію. ДТЕК Київські електромережі звернувся у Вишгородське РВВС Київської області через бездоговірне споживання електроенергії «Межигір’ям», що знаходиться під управлінням Агентства з розшуку та менеджменту активів (АРМА). Протягом 11 місяців, які АРМА є управителем об’єкту – агентство так і не уклало договір про постачання і розподіл електроенергії із жодною з енергопостачальних компаній, не має договору з розподілу електричної енергії. Відповідно електроенергія споживається без договору, що є порушенням закону «Про ринок електричної енергії».

Однак зробити це не вдалося, оскільки співробітників ДТЕК не допустили на підстанцію “ПС-110 Прибережна”, яка розподіляє електроенергію для “Межигір’я”, “треті особи в камуфляжі, які представлялися представниками ГО НПУ “Межигір’я”.

15 квітня 2019 р. ДТЕК Київські електромережі звернувся у Вишгородське РВВС Київської області.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *