Партію УКРОП очолив Тарас Батенко

“Чесної України ми ще не здобули”, – сказав, виступаючи на з’їзді УКРОПу письменник Василь Шкляр.

Третього березня у Києві відбувся XIV з’їзд «Українського об’єднання патріотів – УКРОП». У заході взяли участь понад 400 делегатів з усіх областей України та АР Крим. Одним із головних питань порядку денного з’їзду було обрання голови партії терміном на чотири роки. Ним став очільник політради УКРОПу, народний депутат Тарас Батенко. Про це повідомляє офіційний сайт партії.

На з’їзді затвердили положення про обрання кандидата на пост Президента України від УКРОПу та офіційно розпочали процедуру праймеріз. Повідомляється, що «Українське об’єднання патріотів» стало першою в Україні політичною партією, яка обере свого кандидата шляхом внутрішньопартійного голосування.

«Це простий і зрозумілий процес прийняття рішення не в кабінетній тиші, а на полях дискусій із членами своєї партії. Ми – жива політсила, яка у вільній демократичній дискусії вирішує всі внутрішні питання», – пояснив очільник Київської міської організації УКРОПу, голова правління фонду «Майдан закордонних справ» Богдан Яременко.

Керівник УКРОПу Тарас Батенко розкритикував чинну українську владу за відсутність рецептів перемоги у війні, продовження дипломатичних і економічних відносин з агресором та провал боротьби з корупцією.

«Замість чіткого плану розвитку країни влада продовжує годувати свій народ обіцянками, а сама потай набиває кишені, відпочиває на Мальдівах і торгує з ворожою Росією», – підкреслив Тарас Батенко.

Чого домагатиметься УКРОП? Повернути українцям віру в себе, свою державу та гідне майбутнє на власній землі.
«Завдання-максимум – повернути хоча б частину з тих мільйонів співвітчизників, які вже знайшли собі кращі умови за кордоном. Ми повинні провести такі реформи, щоб підприємці знову повірили в себе, а малозабезпечені перестали почуватися жебраками», – наголосив голова УКРОПу.

Ще ключовий момент:

«Ми готові до діалогу з іншими опозиційними силами, зокрема й тими, що вже представлені в парламенті. Ми можемо працювати разом і формувати єдині програми для того, щоб змінити існуючу систему влади на майбутніх виборах», – наголосив Тарас Батенко.

“Апатія та зневіра суспільства поставили Україну на поріг чергових виборів. У цей складний час УКРОП має повернути людям віру в можливість змін і чесної політики. Про це на XIV з’їзді «Українського об’єднання патріотів» заявив відомий український письменник, член комісії партійного контролю партії Василь Шкляр.
«Наше завдання – у час тотальної апатії завоювати довіру людей своїми вчинками і своїми діями. У добу безнадії ми мусимо повернути їм віру в можливість змін і чесної політики. Іншого шляху у нас немає», – наголосив письменник.

Письменник вваєажає, що сьогодні знову стала актуальною метафора Тараса Шевченка «Україна в огні».

«Ми завжди понад усе ставили справедливість і гідність. Так починалися всі наші революції. Але прагнення українців були розтоптані. Заробітна платня засвідчує, що вчитель сьогодні не вартий мізинця продажного судді, а вчений не вартий нігтя чиновника, який дивиться нам не в очі, а в кишені… Чесної України ми ще не здобули. Замість соціальних ліфтів ми отримати чорні діри. Замість обіцяних свобод ми отримали лише ідентифікаційний код…”

На фото: форум УКРОПу, виступає Тарас Батенко.

Фото із сайту УКРОПу

Відео “Українського репортера” про Василя Шкляра дивитися тут

 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *