Курячий бізнес: мільярдери одержують державні дотації. Аудитори оприлюднили висновки

Що показали результати державного фінансового аудиту виконання бюджетних програм Міністерством аграрної політики та продовольства України за період з 01.01.2015 по 30.06.2017 роки?
Матеріали державної аудиторської служби переконують, що є великі перекоси у фінансуванні галузі, що сотні мільйонів гривень отримують компанії, які й так є достатньо багатими.

Цитуємо:

“Система державної підтримки аграріїв недостатньо впливає на розвиток малих і середніх сільгосптоваровиробників, як визначено Середньостроковим планом пріоритетних дій Уряду до 2020 року.

Показник ефективності бюджетної програми «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників» характеризує лише середній обсяг бюджетної дотації одному товаровиробнику, що не дає змоги оцінити ефект, який отримує економіка та суспільство завдяки діяльності відповідного розпорядника (забезпеченість суспільства сільгосппродукцією, вплив на цінову політику суспільно значущих категорій сільгосппродукції тощо);

Наразі чинне законодавство визначає механізм розподілу бюджетної дотації, виділеної за цією бюджетною програмою, так, що її 80 % її обсягу (або понад 0,8 млрд грн) отримують агрохолдинги, корпорації та суб’єкти господарювання (виробники в галузі птахівництва), які мають високі фінансові показники діяльності і не потребують фінансової підтримки з боку держави”.

Тим часом з повідомлень в ЗМІ відомо, що левову частину дотацій одержала група підприємств холдингу “Миронівський хлібопродукт” мільярдера Юрія Косюка.

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one × 5 =