Низький уклін “кіборгам”. Шанобливо згадуємо українських героїв

На віки вічнії в історії України закарбовано подвиг українських воїнів, які боронять свою землю від путінської орди.

П’ять років тому не витримали ворожого вогню російських загарбників бетонно-залізні конструкції терміналів Донецького аеропорту, оборона якого тривала 242 дні. Ці несамовиті атаки рашистських зайд витримали наші “кіборги”, які тримали цю аеропортівську твердиню до останнього, а потім змушені були відійти. Ми шанобливо згадуємо наших воїнів-“кіборгів”. Низький уклін полеглим бійцям.

Сьогодні, 20 січня вранці на території Міжнародного аеропорту «Бориспіль» (термінал «D») відбулося тематичне мистецьке дійство за участі Національного президентського оркестру та хору Ансамблю пісні і танцю Збройних Сил України.

Особливе місце у заході було відведено композиції, яку виконали на унікальному музичному інструменті – «Дзвони війни», виготовленому у 2016 році з гільз 152-міліметрових артилерійських снарядів. Про це повідомляє Міністерство оборони України.

Цього дня також відбулася всеукраїнська акція вшанування “кіборгів” в інших аеропортах країни.

У Києві Президент України Володимир Зеленський взяв участь у вшануванні пам’яті “кіборгів” на території меморіалу Міноборони. Були присутні родини загиблих військовослужбовців, керівництво оборонного відомства, представники громадськості, військовослужбовці Київського гарнізону, курсанти та ліцеїсти військових навчальних закладів столиці.

Фото пресслужби Міністерства оборони України

Про героїв-кіборгів також читайте:

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.