На Верховну Раду України витрачено понад 7 мільярдів гривень

Стало відомо, скільки бюджетних коштів “з’їв” український парламент.

Рахункова палата провела аудит використання фінансів Апаратом Верховної Ради України упродовж 2013–2019 років. Фактично використано  7 702,2 млн грн із загального та спеціального фондів держбюджету.

Крім того, державними підприємствами, що належать до сфери управління Управління справами Апарату Верховної Ради України, використано 113,9 млн грн коштів місцевих бюджетів.

Як зазначають аудитори, ці гроші пішли на обслуговування, організаційне, інформаційно-аналітичне, матеріально-технічне забезпечення діяльності паралменту, висвітлення його діяльності.

“Водночас Апарат Верховної Ради України неповною мірою забезпечив продуктивне, результативне та економне використання бюджетних коштів, а також прийняття законних та своєчасних управлінських рішень під час управління бюджетними коштами та державним майном…”.

“Система внутрішнього контролю в Апараті Верховної Ради України, а також на підприємствах, в установах та організаціях, що належать до сфери управління Апарату Верховної Ради України та Управління справами Апарату Верховної Ради України, не є досконалою та в окремих випадках не забезпечила законного, цільового, продуктивного, результативного та економного використання бюджетних коштів…”

 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *