МЗС України вважає, що існують країни Йти, Турки і Кайкос, Канал-острови

Вже більше місяця на офіційному сайті Міністерства закордонних справ України розміщено документ, у якому стверджується, що у світі існують такі країни як Йти, Турки і Кайкос, Канал-острови. І що Тайвань є окремою країною.

Ця “бумага” під назвою «Інформація МОЗ України щодо кількості активних випадків COVID-19 на 100 тис. населення у різних країнах світу (станом на 14 червня 2020 року) вийшла з надр Міністерства охорони здоров’я України. Посилання на цей список якраз і дає наше зовнішньополітичне відомство. І якщо МОЗ на своєму сайті вже заблокувало доступ громадян до цього сенсаційного списку “нових” країн світу, то МЗС усе ще радить українцям шукати на карті загадкові Йти, Канал-Острови та інші…

“Український репортер” у статті “На сайті МЗС України з’явилися нові країни – Йти, Турки і Кайкос, Канал-острови” запитував главу МЗС Дмитра Кулебу, чи сам міністр зможе зв’язатися з українським представництвом у загадковій країні Йти чи  відшукати її на карті? Де, на якому континенті “загубилася” Йти? Чи підкаже Кулеба українцям, де знаходяться Турки і Кайкос, Канал-острови? Але в МЗС, мабуть, не читають критичних матеріалів про себе. Тому ми знову повторюємо запитання: пане Кулеба, де знайходиться країна ЙТИ?

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × five =