Мирити керівників Київської області вже мусить міжнародна спільнота

Усе ще немає примирення і взаєморозуміння між керівниками Київської області – очільником КОДА Олександром Горганом і головою облради Ганною Стариковою. Протиборчі сторони намагаються заручитися підтримкою іноземних дипломатів.

Сьогодні Ганна Старикова перебуває з робочим візитом у Брюсселі. Як інформує прес-служба облради, Старикова “проведе зустрічі з європарламентарями та керівництвом Європейської народної партії, яка зараз має більшість у Європарламенті”.

На фото: Ганна Старикова і Олександр Горган. Фото із сайту Київської облради

Перед цим вояжем  голова облради провела у Києві зустрічі з представниками посольств Франції та США.

Не хоче випускати ініціативу на дипломатичному фронті й опонент Старикової Олександр Горган. 4 жовтня він провів переговори з представниками посольства США.

У чому суть конфлікту між чиновниками? Старикова заявляє про наступ на місцеве самоврядування, на спроби переобрати керівника облради. Водночас Горган стверджує, що в області було налагоджено тіньові схеми розкрадання бюджетних коштів, що облдержадміністрація разом із прокуратурою дають бій махінаторам та хапугам…

Але “війна” між керівниками області була не завжди. “На людях” вони ще недавно демонстрували злагоду і цілковите взаєморозуміння. А влітку сесія облради, депутатом якої, до речі, є Горган, затвердила кілька десятків програм соціально-економічного розвитку майже на півтора мільярда гривень. Горган з трибуни ради “розсипався” у компліментах на адресу депутатів, а Старикова хвалила співпрацю з КОДА.

Але після того, як облрада прийняла звернення до Верховної Ради з пропозицією врегулювати питання імпічменту Президента України, конфлікт між Горганом і Стариковою став більш ніж очевидним.

26 вересня у сесійній залі облради спалахнула сутичка. Депутат Віталій Карлюк жорстоко побив колегу – Владислава Хахуліна. “Останній досі в лікарні, йому діагностували черепно-мозкову травму, – інформує облрада. – Горган замість того, щоб адекватно розібратися зі своїми однопартійцями, почав звинувачувати всіх у «зрежисованому сценарії», вигукуючи, мабуть, найулюбленіші слова: «Це ганебна підстава» і «Провокація», а потім натякнув на те, що Карлюк все зробив правильно…”.

Отож запитання: як довго з’ясовуватимуть стосунки чиновники?

Фото на головній сторінці із сайту КОДА
На цю тему читайте також ТУТ

Київщина потерпає від гострого протистояння влади (+аудіо)

Бійка на сесії Київської обласної ради (+фото, відео)

Like

Леонід Фросевич

Головний редактор “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *