Мосійчук ледь не накинувся на Саакашвілі з кулаками (+відео)

Народний депутат “Радикальної партії” Ігор Мосійчук під час прямого ефіру програми “Український формат” на телеканалі NewsOne накинувся на лідера партії “Рух нових сил” Міхеіла Саакашвілі. Під час дискусії Мосійчук сім разів запитав у Саакашвілі: він за Бандеру чи проти. Саакашвілі ж відповідав, що він “за Україну”.

“Якби Бандера був живий, він у першу чергу знищував би корупціонерів”, – сказав Саакашвілі. Мосійчук звинуватив екс-президента Грузії й екс-голову Одеської ОДА в корупції і підбіг до нього з милицею.

Наробити дурниць Мосійчуку завадив ведучий Василь Голованов. Мосійчук кричав, що Саакашвілі не має права займатися політикою в Україні і мусить повернутися до Грузії.

“Потвора – це ти, їдь геть з України!” – кричав “радикал”, він також звинуватив Саакашвілі у вбивстві грузинів.

Після ефіру дискусія перейшла у Фейсбук.

“Популіст Саакашвілі плаваючи по древу почав розповідати, що коли він прийде до влади (цікаво, яким чином?), то стосунки України з Польщею, Угорщиною та Білоруссю стануть дружніми і навіть братніми.

Я звичайно запитав резонно: а для налагодження дружніх (бо про братські я краще помовчу) стосунків з Польщею треба відмовитися від Бандери, з Угорщиною – дозволити культурно-національну автономію, а з Білоруссю – пробачити цій країні викрадення українця Гриба, білорусько-російські військові навчання та арешт нашого журналіста? Мене цікавив рецепт Саакашвілі у вирішенні цих питань.

У відповідь я почув будь-що. тільки не конкретику. От тоді я і почав задавати Саакашвілі пряме і коротке запитання: Ви за Бандеру чи проти? У відповідь – бла-бла-бла, образи і звинувачення.

Шкодую, що не дав цьому грузинському клоуну ціпком в голову!” – написав Мосійчук.

Саакашвілі ж не найшовся, що відповісти, і лише виклав у себе на сторінці відеозапис конфлікту.

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *