“Лицар закону”, екс-керівник Мінздоху Клименко вимагає доказів

Співробітники Служби безпеки України задокументували нові докази причетності колишнього міністра доходів і зборів Олександра Клименка до скоєння злочину. Правоохоронці отримали додаткові матеріали, що чиновник свідомо завдавав шкоди економічній та інформаційній безпеці України, суверенітету, територіальній цілісності й недоторканності нашої держави. Про це повідомила СБУ.

Нагадаємо, що головний військовий прокурор Анатолій Матіос заявив: Клименко “вивів” з держави понад 788 мільйонів доларів.

Сьогодні Клименко, який переховується в Росії, написав у соцмережах, що вимагає публічних доказів своєї вини. Однак цей “дон” із клану Януковича не насмілюється приїхати до України і постати перед правосуддям.

Олександр Клименко

Цікаво, чому цей “мінздох” досі носить звання “Лицар закону” МВС? Чому він є Почесним працівником Державної податкової служби? Хіба ж потрібно розслідування, щоб здерти з цього “лицаря” українські відзнаки? Не хочуть! Воліють не бачити. Замовчують. Відводять очі убік…  Задзеркалля якесь. А подивіться, скільки у Пшонки цих українських відзнак! А в Азарова (“ДаПашліВИ”)! Дивні ж діла кояться…

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *