Міністр юстиції Петренко розповів про свій відпочинок в Туреччині

Міністр юстиції Павло Петренко змушений пояснити у Феуйсбуку, за які кошти та у якому турецькому готелі він відпочивав на травневі свята. Це – п’ятизірковий готель Maxx Royal Kemer.

На сайті готелю зазначено, що його було відкрито для туристів у 2014 році. Категорія:: 5+ All Suite Grand Boutıque Hotel. Загальна площа: 160.000 кв. м. Знаходиться в 60 кілометрах від аеропорту Анталії, у шести кілометрах до центру Кемера.

Готель – це головний будинок, а також Роял Резиденс Блок, Лагуна С’юти. Додамо, що в готелі є відкриті та закриті басейни, солярій, СПА, сауна та інші фішки для відпочинку туристів з тугим гаманцем.

Що спонукало пана Петренка оприлюднити інформацію про вояж?

Виявляється, одіозний регіонал, екс-глава адміністрації Януковича Андрій Портнов розмістив відео, на якому нібито Петренко відпочиває в Туреччині. Портнов пише, що ці відеокадри було зафіксовано на віллі Royal Beach готельного комплексу Maxx Royal Kemer Resort, мовляв, вартість номера становить 3 тисячі євро за добу.

Ось Петренко і дав відповідь. Цитуємо міністра юстиції:

«Читаю, як глашатаї партії регіонів, які крім поливання бруду з будь-якого приводу не спроможні більше зовсім ні на що, розпускають відверту брехню та маніпуляцію щодо мене та мого відпочинку.

Відповідаю: так, дійсно на декілька днів на травневі свята я виїхав з сім’єю та рідними до Туреччини. Зупинилися у готелі Maxx Royal Kemer.

Ні, не знімав і не знімаю жодних вілл за 3000 євро на добу. Суцільна дурість арендувати номери такої вартості. Зупинилися у номері з виходом до басейну, що підтверджується ваучером, фото якого додаю спеціально для автора «псевдорозслідування».

Вартість таких номерів визначена на сайті готеля в режимі он-лайн, для прикладу: вартість 4 днів відпочинку, який пропонується готелем на кінець травня в категорії номеру, де ми проживаємо, зазначена у скріншоті нижче. Купували ми їх дешевше, оскільки бронювали заздалегідь.
І найголовніше: моя декларація https://declarations.com.ua/…/nacp_e02b0109-99ae-420a-a4f2-… дозволяє мені провести декілька днів відпочинку разом з рідними в Туреччині. Вартість цього відпочинку буде відображена мною у декларації за 2018 рік.

За словами Портнова, відео було знято на віллі Royal Beach, що входить до готельного комплексу Maxx Royal Kemer Resort, а вартість номера становить 3 тисячі євро за добу».

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *