Міністр юстиції задекларував ікони, картини і колекцію гравюр

Міністр юстиції України Павло Петренко минулого року отримав близько 2,4 млн. грн. доходу від зарплати і відсотків за банківським вкладом. Про це свідчать дані його декларації.

Згідно з декларацією, міністр отримав минулого року 575399 грн заробітної плати в очолюваному ним міністерстві, ще 12 тис. грн він отримав у Київському нацуніверситеті Т.Шевченка, де працює за сумісництвом, також близько 1,8 млн. грн. міністру надійшли у вигляді відсотків за вкладом в “Ощадбанку”, – повідомляє Інтерфакс.

На рахунку в “Ощадбанку” у чиновника є 995 тис. доларів і 2,2 млн. грн., близько 2 тис. доларів – у “Софійському” банку. Готівкою очільник міністерства зберігає 350 тис. доларів і ще 80 тис. євро.

Також у власності міністра є по одній земельній ділянці у Старих Безрадичах і Нових Петрівцях Київської області, дві квартири на 150 і на 60 м квадратних у Києві. Також він задекларував дві картини, дві ікони і колекцію гравюр, а також два годинники. У власності голови Мін’юсту також є легковий автомобіль Volkswagen Golf 2007 року випуску.

Нагадаємо, Національне агентство з питань запобігання корупції внесло припис міністру юстиції України Павлу Петренку через конфлікт інтересів, який пов’язаний з в.о. директора ДП “Центр оцінки та інформації”.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *