Міністерство юстиції зареєструвало нову назву партії Саакашвілі

Міністерство юстиції офіційно змінило назву партії колишнього голови Одеської ОДА і екс-президента Грузії Міхеіла Саакашвілі, додавши ім’я політика. Нагадаємо, наприкінці лютого Мін’юст зареєстрував політичну партію “Рух Нових Сил“. Тепер вона називається “Рух нових сил Михайла Саакашвілі”.

“Міністерство юстиції отримало повний пакет документів від уповноваженої особи партії “Рух нових сил” та, відповідно до чинного законодавства, провело реєстрацію зміни назви політичної сили на “Рух нових сил Михайла Саакашвілі”.

Нагадаємо, у травні через низку об’єктивних обставин цій політичній силі було відмовлено у реєстрації зміни назви. Поданий уповноваженими особами пакет документів не відповідав вимогам законодавства. Зокрема, не було надано письмової згоди Михайла Саакашвілі на використання його прізвища у назві партії.

Тоді працівники Міністерства юстиції надали детальну консультацію представникам партії з приводу того, які саме необхідно надати документи, та які недоліки слід усунути, щоб зареєструвати нову назву політичної сили. Щойно представники партії доповнили пакет документів, Міністерство юстиції невідкладно здійснило реєстрацію політичної сили”, – йдеться у повідомленні Міністерства юстиції.

Нагадаємо, нещодавно в Україні створили партію “Блок Міхеіла Саакашвілі“, зареєстровану на ім’я Євгена Гофмана, який на місцевих виборах в Одесі у 2015 році був єдиним кандидатом від партії “Молодь до влади”. Керівником партії “Молодь до влади” є Валентин Скрипець. І Гофмана, і Скрипця пов’язують з народним депутатом від “Блоку Петра Порошенка” Дмитром Голубовим.

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *