Мільйонери хочуть працювати в Державному бюро розслідувань України. Розпочалася перевірка

Директор Державного бюро розслідувань Роман Труба звернувся до Національного антикорупційного бюро України щодо проведення перевірки переможців конкурсу на 27 керівних посад в ДБР. Про це він повідомив під час засідання Ради громадського контролю.

Він нагадав, що 18 липня зовнішня комісія обрала переможців керівного складу Бюро – директорів територіальних органів та керівників управлінь центрального апарату. Згідно з законодавством, вони всі пройдуть перевірку державними органами влади.

«Перевірка не буде формальною. У ЗМІ міститься інформація щодо можливої недоброчесності окремих кандидатів. Аналогічні матеріали я отримав від громадських організацій. Вся інформація від Ради громадського контролю, журналістів, громадських організацій, експертів буде систематизована, а за її результатами зроблені конкретні запити до уповноважених органів», – наголосив Роман Труба.

Він повідомив, що окремо звернувся до Директора НАБУ Артема Ситника з проханням провести перевірку щодо всіх переможців конкурсу на керівні посади.

«Більшість звинувачень, які оприлюднено у ЗМІ, носять майновий характер. Тому нові антикорупційні органи мають дати на них відповідь… За результатами всіх перевірок ми отримаємо відповідь: мають звинувачення підґрунтя чи ні. Якщо ні – то питання буде знято, і людина почне працювати в Бюро без шлейфу негативу. Якщо інформація відповідає дійсності – вибачте, двері до ДБР для таких кандидатів не відкриються, – підсумував Роман Труба, якого цитує Урядовий портал.

На цю тему також читайте:

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *