Керівник Пенсійного фонду Зарудний напише пояснення

Пенсіонерам затримали виплати пенсій. Чиновники знайшли пояснення – зміщення графіка  зумовлено касовими розривами надходження єдиного соціального внеску.

Голова правління Пенсійного фонду України Олексій Зарудний навіть вибачився перед пенсіонерами. Однак він не сказав, хто ж винен у цьому неподобстві. Зручно кивати на технічні чинники?

В  Уряді, тим не менш, пана Зарудного викликали “на килим”, адже розуміють, що із затримками пенсій не варто жартувати. Прем’єр Володимир Гройсман заявив:  затримки, що виникли з виплатою пенсій у липні, – це персональна відповідальність керівництва Пенсійного фонду України, і до кінця тижня треба врегулювати ситуацію.

“Я стурбований інформацією з регіонів про те, що є затримки по пенсійних виплатах. Персональна відповідальність (керівників ПФУ) вчасно виконувати зобов’язання перед пенсіонерами. До кінця тижня врегулювати ситуацію. Окрім того, призначаю службове розслідування – і щодо дій керівника ПФУ, і щодо керівників в регіонах. Будуть ще хоч раз затримки – не вибачу. Створювати людям додаткові проблеми – неприпустимо», – сказав Володимир Гройсман.

Фото: pfu.gov.ua

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *