Людей хочуть «дістати» ґрунтовно

Микола РОЩИН, ветеран МВС

Пересічно ми живемо непогано, і поліпшення «настає і настає». Але чомусь не хочуть створити в Україні спеціалізовані суди і саджати безжально корупціонерів, хабарників, казнокрадів, творців липових фірм-одноденок і їхніх «помічників».

За середньої зарплати в 5500 гривень багато чиновників отримують у нас в десятки, а то і сотні разів більше. Тобто їхня зарплата ніяк не прив’язана до середньої.

Цього не повинно бути, бо пересічні громадяни, отримуючи гроші, змушені платити величезні суми за медичне обслуговування, ліки і різноманітні комунальні послуги, часом завищені й безглузді. На життя мало що залишається. Складається враження, що людей хочуть «дістати» ґрунтовно.

Сидиш і тремтиш, що ж іще придумають дядьки із захмарною зарплатою, щоб «підбадьорити» простолюдина. Найменша помилка – і ти без житла.

Заборонити б відбирати останню квартиру без надання іншого житла. Приймати рішення по такій квартирі за відсутності її власника теж не можна. Зобов’язати б нотаріуса відвідувати житло, що продається за дорученням. Менше було б обману.

Квадратний метр, обігрів кубометра житла, трансформатори, стовпи, котельні, розподільні пункти, труби, якими подаються газ, вода, злив тієї ж води і багато іншого – все це ділиться на квитанції, і за кожен пункт, за послугу, окремо належить платити в Ощадбанку. Цифр має бути мінімум. Спрощувати потрібно цей процес. Ну, разова оплата за підключення ще може бути. Разова, підкреслюю, а не щомісячна.

Як тут не випити, коли скрізь такий бардак. А на інші потреби щось грошей не вистачає. Ой, що робити, люди мало живуть – майже хором заявляють чиновники. Нічого не потрібно робити. Просто не крадіть, не обманюйте народ, пишіть заяви про звільнення…

Статті Миколи РОЩИНА:

Фото Олесія ІВАНОВА

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *