Київська обласна рада «атакувала» губернатора Горгана його ж аргументами

Депутати Київської облради, схоже, вирішили постійно тримати керівника облдержадміністрації Олександра Горгана у певній напрузі.

Зокрема низка очільників депутатських фракцій обласної ради звернулися до пана Горгана з пропозицією втілити в життя ініціативу щодо запровадження нового порядку розподілу бюджетних коштів на теренах області. А з такою ініціативою торік виступив саме голова КОДА. Однак поки що цей віз не зрушив з місця. Відтак депутати просять Горгана подати на розгляд та затвердження обласною радою проекту змін до рішення облради «Про обласний бюджет Київської області на 2018 рік» та проект рішення «Про затвердження програми соціально-економічного та культурного розвитку Київської області на 2018 рік».

Ці документи мають передбачати передачу 40 відсотків бюджету розвитку до місцевих бюджетів області у вигляді прямих субвенцій.

На думку депутатів, такий фінансовий крок є вельми важливим, оскільки торік зафіксовано «рекордно низькі показники бюджету 2017-ого, зокрема у основних напрямках охорони здоров’я, соціального захисту та капітального будівництва».

Депутати стверджують про «бездіяльність департаментів Київської обласної державної адміністрації», а відтак це змушує народних обранців – представників місцевого самоврядування – «реалізовувати фінансову децентралізацію і передачу коштів на місця як єдиний механізм розвитку територій».

Депутати запропонували Олександру Горгану в найкоротші строки провести спільну нараду керівництва КОДА та обласної ради. Поки що від керівника області публічної відповіді не було.

Це звернення підписали представники фракцій «Укроп», «Батьківщини», «Свободи», «Самопомочі», Опозиційного блоку, а також керівництво облради. Не підписали документ їхні колеги з «Солідарності».

Не є секретом, що на теренах столичної області вже неофіційно стартувала передвиборча кампанія, яка полягає в розгортанні інтенсивного піару, в бажанні видавати бажане за дійсне…

Леонід БОРИСЕНКО

Фото Олексія ІВАНОВА

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *