Купи мотлоху стали “зброєю протестувальників” під вікнами Кличка

Подібного пікету під стінами Київської мерії ще ніколи не було — вранці, 12 грудня, біля парадного входу висипали майже тонну побутових відходів.

Незвичну акцію протеcту влаштували працівники підприємства  “Київміськвторресурси”. Сфера їхньої діяльності — збирання та переробка сміття. Трудиться на цій специфічній ниві майже 600 осіб.

Біографія фірми починається з 1948 року (колишня назва «Київоблутильсировина»). В 1992-му підприємство було приватизовано трудовим колективом (викуп цілісного майнового комплексу).

Розміщується на вулиці Степана Сагайдака, 112. Це — Микільська Слобідка.

Сьогодні мікрорайон забудовують багатоповерхівками. Заступник директора підприємства Сергій Волков розповів “Українському репортеру”, що “Київміськвторресурси” – під загрозою знищення. І такий висновок тут зробили після ознайомлення з Детальним планом території. Ділянка, яку займають збирачі сміття, потрапила під забудову. Кажуть, що тут спорудять магазини, торговельно-розважальні центри.

За словами Волкова, виробнича база підприємства – майже півтора гектари. Є тут і капітальні споруди. До речі, діє навіть музей різних цікавих речей. Є спортивний зал. Правовий статус цієї землі різний: є ділянки, що перебувають в оренді, користуванні, а є і приватна власність.

Представники підприємства 8 грудня направили звернення на адресу депутатів Київради. Відповіді ще немає. Сьогодні борці за чистоту міста вирішили нагадати владі про себе у такий ось незвичний спосіб.

Ми хочемо, щоб чиновники почули нас. Бо вони просто забули, що працює таке підприємство

– каже Сергій Волков.

Леонід БОРИСЕНКО
Фото Ігоря ІВАРОВСЬКОГО та Кирила ХМІЛЬОВА

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *