На Київщині чиновники незаконно роздали 18 гектарів землі

На Київщині у приватну власність було незаконно передано 18 га землі, що перебувають у коридорі проходження Великої кільцевої автомобільної дороги навколо міста Києва та потрапляють безпосередньо в зону розміщення самої автодороги.

“Броварською місцевою прокуратурою Київської області виявлено порушення вимог земельного законодавства під час виділення на користь фізичних осіб земельних ділянок на території Броварського району Київської області”, – повідомляється на сайті прокуратури Київської області.

Встановлено, що в 2007 році Київською обласною державною адміністрацією затверджено протокол погодження генерального напрямку проходження Великої кільцевої автомобільної дороги навколо міста Києва, в тому числі, околицями Броварського району Київської області.

Протоколом вирішено, що головам районних державних адміністрацій спільно з районними радами необхідно забезпечити накладення тимчасових обмежень на земельні ділянки уздовж напрямку проходження траси з розрахунку 250 м в обидві сторони.

Однак, всупереч вимогам законодавства, на підставі розпорядження голови Броварської районної адміністрації у власність фізичним та юридичним особам відведено земельні ділянки площею 18 га, що перебувають у коридорі проходження Великої кільцевої автомобільної дороги навколо міста Києва та потрапляють безпосередньо в зону розміщення самої автодороги.

Так, прокуратурою до суду скеровано позов про скасування вищевказаного розпорядження райдержадміністрації та державних актів на землю.

На фото: автодорога на межі Бориспільського і Броварського районів.
Фото “Українського репортера”

Читайте також на цю тему:

 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *