На хабарі в 270 тисяч доларів затримали чиновників Держгеокадастру

Правоохоронці затримали групу працівників Держгеокадастру в Закарпатській області, які вимагали та отримали хабар від підприємця за виділення у приватну власність земельних ділянок у Воловецькому районі. Про це повідомляє Генпрокуратура.

У середині лютого до працівника Головного управління Держгеокадастру в Закарпатській області звернувся приватний підприємець для купівлі земельних ділянок або виділення безоплатно для будівництва гірськолижного спуску та готелю на території Воловецького району.

Бізнесмену відмовили, однак запропонували “вирішити” цю проблему за певною схемою. Для цього він мав знайти чотирьох учасників АТО, які мали б виписати йому довіреність на представництво їхніх інтересів. У подальшому АТОвцям мали б виділити земельні ділянки сільськогосподарського призначення поза межами населеного пункту, по 2 гектари.

Далі мала бути зміна цільового призначення землі, а в подальшому, після реєстрації юридичної особи, ділянки можна було б викупити та використовувати як заманеться.

Свої послуги в реалізації даної схеми співробітники Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області оцінили в $270 000.

2 травня, після отримання другого “траншу” в розмірі $117 500 доларів, двох чиновників-корупціонерів затримали правоохоронці.

Спочатку повідомляли, що серед затриманих – керівник обласного Держгеокадастру Світлана Мельничук та її заступник, однак у відомстві це заперечують.

У середу, 2 травня, в будівлі Закарпатської облдержадміністрації силовики провели обшуки.

На цю тему читайте також ТУТ:

Кабмін звільнив в.о. очільника Держгеокадастру Цвяха

 

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *