Харківські чиновники вкрали понад п’ять мільйонів, виділених на харчування дітей

Правоохоронці викрили посадових осіб Харківської міськради, які привласнили понад 5 мільйонів гривень, які повинні були витратити на закупівлю продуктів для дошкільних навчальних закладів.

Про це повідомляє пресслужба Нацполіції.

За даними слідчих, директор комунальної організації, що спеціалізується на поставках продуктів в дошкільні установи, створив схему, до якої залучив посадових осіб Харківської міськради і приватних підприємств.

В рамках схеми вони поставляли продукти в установи для дітей за завищеними цінами. Так, управління освіти різних адміністрацій районів Харківської міськради проводили аукціони із закупівлі продуктів. А директор комунального підприємства сприяв, щоб на аукціонах перемагали потрібні компанії.

Слідчі встановили, що незважаючи на повний розрахунок, продукція поставлялася не в повному обсязі, а її якість не відповідала характеристикам, які були зазначені в документації. Так, протягом 2018-2020 років в дошкільні установи Харкова постачали за завищеними цінами молоко, сир і масло. Посадовці привласнили понад 5 млн. гривень. Остаточна сума збитку ще не встановлена.

Правоохоронці провели більше 30 обшуків в приміщеннях Харківської міськради, комунальної організації і інших причетних підприємств. Вилучили бухгалтерські документи та інші докази по справі, а також по 250 тисяч доларів і євро.

Фігурантам справи може загрожувати обмеження волі від трьох до п’яти років або позбавлення волі від трьох до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади до трьох років.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *