Колишній чоловік Брітні Спірс вимагає збільшити аліменти на утримання дітей

Після того, як на тлі розлучення з Кевіном Федерлайном в 2007 році у Брітні Спірс трапився нервовий зрив, кар’єра співачки ледь не зруйнувалась, а доходи впали до нуля. І ось тепер, через 10 років, коли Брітні знову «на коні» й отримує величезні прибутки від продажу альбомів та виступів у Лас-Вегасі, її екс-чоловік просить переглянути суму аліментів, які йому виплачує Брітні.

Кевін і Брітні були одружені протягом 3 років, з 2004 по 2007-й, і після розлучення отримали право спільної опіки над дітьми, причому Спірс за рішенням суду весь цей час виділяла своєму екс-чоловікові певну суму на утримання двох спільних синів.

Кілька днів тому Федерлайн, заручившись допомогою відомого голлівудського адвоката з розлучень Марка Вінсента Каплана, відправив Брітні офіційне повідомлення, що хотів би переглянути суму, одержувану від Спірс щомісяця.

Сини пари, Джейден і Шон, мовляв, виросли, і на їх утримання грошей іде набагато більше, та й отримує Спірс в рази більше, ніж в 2007-му.

Відзначимо, що, згідно з початковими домовленостями, всі ці 10 років Брітні щомісяця платила своєму екс-чоловікові 20 000 доларів.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *