Колекція картин Порошенка на волі

Твори мистецтва з колекції експрезидента України Петра Порошенка – “без грат”. Київський апеляційний суд скасував арешт 43-х картин, задовольнивши скаргу адвоката Ігоря Голованя.

Таким чином було скасовано ухвалу слідчого судді Печерського районного суду від 27 травня 2020 року, якою задоволено клопотання прокурора С. Папазова та накладено арешт на майно – 42 (сорок дві) картини і одну літографію.

Нагадаємо, що розслідування ініцювало ДБР. В команді Порошенка це назвало замовною справою. У травні 2020-го в Національному музеї Івана Гончара, де було розгорнуто виставку цих творів, представники Державного бюро розслідувань влаштували силове проникнення до музею.

Причину свого прибуття до музею представники ДБР пояснили врученням повістки Порошенку, хоча того на цей час на території музею не було. Директор музею Петро Гончар заявив, що буде писати заяву до поліції про пошкодження майна. На території музею він звернувся до поліцейських з тим, щоб відреагували на ситуацію.

У червні активісти влаштували бідя стін ДБР акцію протесту із сатиричною виставкою робіт.

В іронічній манері було ображено політичних діячів, а також сцени з проникнення співробітників ДБР до Національного музею Івана Гончара (тут влаштовано виставку картин з приватної колекції Петра Порошенка).

Фото: “Український репортер”

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *