На регіональні потяги знову продаватимуть квитки на всі місця

Укрзалізниця з 7 серпня почне продавати квитки на усі місця в регіональних потягах, що курсують з та до Києва. До цього продавали лише половину — по два в купе (і лише на одну нижню і одну верхню полиці). Такі обмеження діяли через коронавірус.

Про це повідомляється на сайті Укрзалізниці.

Зробити це дозволили рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та розпорядження Київської обласної державної адміністрації від 31 липня.

В Укрзалізниці нагадують, що продовжили курсування 17 регіональних поїздів з Києва до Конотопа, Фастова, Шостки, Чернігова, Жмеринки, Рівного та інших міст.

У компанії запевняють, що усі поїзди проходять посилену дезінфекційну обробку перед та після рейсу. Поїзні бригади забезпечені засобами індивідуального захисту, пройшли відповідні інструктажі та медогляд.

Для посадки в поїзд пасажири обов`язково повинні вдягти захисну маску, а також пройти температурний скринінг при вході на вокзал та при посадці до вагона.

Обмеження на кількість місць вводилися  через карантин — щоб пасажири в тривалій подорожі дотримуватися дистанції. Саме так уряд дозволив «УЗ» відновити пасажирські перевезення з 1 червня.

Згодом ці обмеження поступово почали послаблювати. Так Укрзалізниця дозволила продавати 100% місць у поїздах далекого сполучення, що прямують до та з Києва. Там повідомили, що зробили це з погодження КМДА.

Із 3 серпня в Україні працює нова форма адаптивного карантину, відповідно до якої країну ділять на чотири зони за рівнем епідеміологічної небезпеки. У «червоній» зоні (наразі туди входять Луцьк і Тернопіль, а також Кіцманський район Чернівецької області) забороняють рух громадського транспорту.

Укрзалізниця також оголосила про припинення продажу квитків до станцій, розташованих у «червоній» зоні. Перевізник також заявив, що не зупинятиме потяги на таких станціях. Утім 3 серпня, попри таку заборону, 85 пасажирів, що їхали з Херсона, домоглися зупинки поїзда в Тернополі.

4 серпня міністр інфраструктури Владислав Криклій запевнив, що пасажирів випускатимуть із потягів для висадки в «червоній» зоні, але посадку там не здійснюватимуть.

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.