Інцидент у ПАРЄ: Олексію Гончаренку не дозволили демонструвати український прапор з передової (+відео)

У Парламентській асамблеї Ради Європи народному депутату Олексію Гончаренку не дозволили продемонструвати український національний прапор, доставлений із зони проведення Операції об’єднаних сил на сході України.

Як повідомив Олексій Гончаренко у Фейсбуку, інцидент з президентом ПАРЄ Ріком Дамсом стався під час дебатів про стратегічні пріоритети Ради Європи.

“Відео інциденту! Президент ПАРЄ Хендрік Демс зупинив мій виступ і пригрозив дисциплінарними санкціями за те, що я показав прострілений прапор України з фронту на Донбасі!
Під час сьгоднішньої сесії ПАРЄ йшло обговорення стратегічних пріоритетів Асамблеї. Я вирішив нагадати про те, що в проекті доповіді чомусь немає ані слова про територіальну цілісність та суверенність держав-членів Ради Європи, про мирне вирішення конфліктів в Європі. І це в той час коли в Європі, на сході України триває війна!
Я показав прапор України з дірками від російських куль. Прапор бійця, який воював на Донбасі. і після цього президент ПАРЄ Хендрік Демс зупинив мій виступ і пригрозив дисциплінарними санкціями!
Пані Меркель під час свого виступу сьогодні нагадувала, що ПАРЄ — це “совість Європи”. За скільки ж російських срібників продали цю совість?”, – запитує Гончаренко.

Президент ПАРЄ перервав виступ, а стюарди виконали вимогу запобігти демонстрації прапора. Після цього народний депутат за власною ініціативою тимчасово залишив залу засідань.

«Президент ПАРЄ Дамс зупинив мій виступ і пригрозив дисциплінарними санкціями за те, що я показав прострілений прапор України з фронту на Донбасі», – пояснив ситуацію народний депутат.

Нагадаємо, що 19-22 квітня у Страсбурзі проходить весняна сесія ПАРЄ.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *