Трагедія у Черкасах: у шкільному тирі поранено дев’ятикласника, його стан вкрай важкий

14-річного дев’ятикласника, який отримав поранення у тирі дитячо-юнацької спортивної школи №2 у Черкасах, прооперували, його стан украй важкий.

Про це повідомляє місцеве видання “Вичерпно” з посиланням на головного лікаря Черкаської обласної дитячої лікарні Миколу Кондрацького: “Операція пройшла нормально, але фактично куля пройшла на виліт, вона повністю прошила мозок. Проблема в тому, що вхідний отвір знаходиться в правій височній області, а вихідний — в лівій”.

За словами лікаря, кулю вдалося дістати з голови. Зараз хлопець перебуває в комі, його тиск – нестабільний, існує велика загроза життю дитини.

Лікарі продовжують боротися за життя 14-річного учня, але жодних прогнозів наразі не дають.

Тренера, який проводив заняття у тирі дитячо-юнацької школи №2, де підліток отримав вогнепальне поранення голови, – відсторонили.

За словами речниці Нацполіції Черкаської області Зої Вовк, тренер в тирі перебував, однак коли та як стався постріл, за його словами, він не бачив.

Наразі тренера (а також директора школи, та інших осіб, які на той час могли бути поруч або всередині тиру) опитують.

Увечері 19 квітня стало відомо, що на занятті зі стрільби у школі в Черкасах дев’ятикласник – 14-річний хлопець – отримав кульове поранення в голову. На момент, коли підлітка виявили пораненим, у тирі він був сам.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *