Імпічмент Трампу: Палата представників проголосувала “за”

Зловживання владою та перешкоджання Конгресові. За цими статтями Палата представників Конгресу США затвердила статті обвинувачення в рамках процедури імпічменту президента США Дональда Трампа.

Перший пункт обвинувачення стосується нашої країни – Трамп тиснув на керівництво України. Ця справа стосується розслідування щодо сина колишнього віце-президента США Джона  Байдена, який начебто одержував невиправдано високу платню в компанії “Burizma”. Трамп був зацікавлений у розслідуванні українських правоохоронців, адже Байден є його конкурентом на наступних президентських виборах.

Більшість членів нижної палати проголосувала за затвердження статей про імпічмент. Першу статтю звинувачень щодо зловживання владою підтримали 230 конгресменів, проти – 197.
Також більшість підтримала і другу статтю щодо перешкоджання роботі Конгресу.

Тепер черга за Сенатом, який проведе судовий розгляд, щоб вирішити, чи потрібно усунути Трампа з посади. Більшість у Сенаті мають республіканці. Однак Палата представників заявила, що не поспішатиме передавати матеріали про імпічмент до Сенату, щоб з’ясувати, коли варто це зробити, мінімізувавши ризик невдачі з гролосуванням.

Білий дім вважає голосування “найганебнішим епізодом в історії нації” та “шахрайством”. Трамп стверджує. що його країна успішно розвивається і досягла вражаючих результатів. чого не було ніколи раніше.

Малюнок Андрія ПЕТРЕНКА.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *