Хто наживається на перевезенні тіл полеглих героїв. Реакція Міноборони

Міністерство оборони України публічно проінформувало суспільство, попередню перевірку відомостей щодо можливих зловживань під час перевезення тіл загиблих українських захисників, оприлюднених у програмі
Yanina Sokolova “Хто і як краде гроші на похованнях загиблих українських воїнів.

Журналістка стверджувала, що один з армійських офіцерів, який нині служить на Донбасі, надіслав їй сенсаційні документи.

У них йдеться, що «ФОП, зареєстрований на такого собі Ткачука І.І. з місцем реєстрації – гуртожиток, здійснює надання ритуальних послуг за завищеними цінами. Такі послуги надавалися десятки разів одним і тим сами ФОПом, де, для прикладу, перевезення тіла військового з Донбасу до дому втричі перевищувало реальну вартість. За словами командира військової частини працює це так: їм дзвонять з вищого командування Генштабу і пропонують укласти угоду на ритуальні послуги саме з цим ФОП…»

У Міноборони відреагували на інформацію. Оборонне відомство повідомляє: «За дорученням міністра, Управління з питань запобігання та виявлення корупції Міністерства оборони України провело попередню перевірку відомостей щодо можливих зловживань під час перевезення тіл загиблих українських захисників, оприлюднених у програмі
Yanina Sokolova.

Наразі встановлено, зокрема, що «дії певних посадових осіб мають ознаки приватного інтересу при проведенні процедур публічних закупівель».
Після аудиту Управління цивільно-військового співробітництва Генерального Штабу Збройних Сил України та військових частин щодо використання коштів за відповідною бюджетною програмою та завершення службового розслідування вирішуватиметься питання юридичної відповідальності причетних посадових осіб».

 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *