Земельні “розцінки” на Київщині впали до 70 тисяч гривень

У столичній області майже щотижня сільським керманичам “обпікають” руки купюри з позначкою “Хабар”. Днями у Васильківському районі очільник села узяв 70 тисяч, і його “узяли”… Сьгогодні “прославився” пан із Тетіївського району. Тут сільський голова поклава до кишені 60 тисяч гривень.

Любителя “конвертів” затримали працівники обласної прокуратури спільно з колегами із ГУ БКОЗ СБ України в м. Києві та області.

60 тисяч — такий тариф за прийняття рішення виконкомом сільської ради про визнання права власності та присвоєння адреси на нежитлові приміщення, інформує прес-служба прокуратури Київської області.

Голова села не побоявся навіть вказати рахунок, на який вимагав переказати гроші.

До речі, з новітньої історії відомо, що рекордним хабарем в селах Київщини вважаються 600 тисяч доларів, які одного разу вимагали і “узяли” у Васильківському районі. Справа так і не дійшла до суду.

Сьогодні правоохоронні органи розслідують чимало справ про корупцію, махінації в лісовій, земельній сферах, наприклад в Ірпінському регіоні. Чи не зменшуються оберти розслідування? Чи немає навмисного затягування? Бо щось дуже повільно усе це відбувається, складається таке враження. Коли нарешті ми почуємо судові вироки?

Леонід БОРИСЕНКО

Like

Леонід Фросевич

Головний редактор “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *