Віскі для босів “Укрзалізниці” за 64 тисячі гривень. Як відпочивали за бюджетні кошти

В “Укрзалізниці” тузи жирували і раювали. Члени Наглядової ради цієї компанії замовляли відпочинок на теплоході за бюджетні кошти на мільйони гривень.

Про це розповів колишній народний депутат Борислав Береза на своїй сторінці у Фейсбуку.

Цитуємо: “Не всім відомо, але на балансі АТ “Укрзалізниця” (100% акцій якого належать державі, тобто нам із вами) значаться не лише вагони та локомотиви, не лише вокзали й вантажні станції, не лише тисячі кілометрів залізничного полотна, але й… теплохід із ласкавою назвою “Хвиля”.

Борислав Береза стверджує, що на цьому теплоході неодноразово організовували заходи для членів наглядової ради, кожна з таких прогулянок обійшлася бюджету в суму майже 700 тисяч гривень.

“Перша відбулася одразу після призначення наглядової ради ще в серпні 2018-го (нагадаю, що наглядову раду УЗ створили в червні того самого року). І на честь цього вирішили не розмінюватися на дрібниці. “Укрзалізницею” тоді було витрачено: на дизельне паливо – 14 тис. грн, на кейтеринг (тобто їжу) – 200 тис. грн, на алкоголь – 400 тис. грн, на сигари – 40 тис. грн”, – написав пан Береза.

За його інформацією, таких заходів було не менше ніж три лише 2019 року. Він також зазначив, що на фуршеті на теплоході учасників пригощали елітним алкоголем вартістю в десятки тисяч гривень за пляшку.

“Хто з вас мав задоволення пити віскі Glenfiddich 44 YO 1964 Cask Streng Hart Brothers ціною 64 410 грн за пляшку? Може, хоча б Craigellachie 46 YO 1970 60th Anniversary LMDW Gordon&MacPhail? Адже він набагато дешевший – “усього” 43 335 грн за пляшку. Якщо поки не пили, то хоча б порадійте за керівництво “Укрзалізниці”, у них була така можливість. Багаторазово. І, звичайно ж, за бюджетні кошти”, – написав екснардеп.
Читайте також:

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *