У Києві затримали екс-міністра охорони здоров’я “Республіки Крим” Петра Михальчевського

Співробітники СБУ затримали в Києві колишнього міністра охорони здоров’я так званої “Республіки Крим” Петра Михальчевського. “Міністра” окупаційної влади Криму знайшли у Дніпровському районі столиці за адресою: вул. Воскресенська, 16б, кв. 137. В його квартирі проведено обшук.

 

“Співробітники Служби безпеки України встановили факт перебування у Києві колишнього так званого “міністра охорони здоров’я Криму” Петра Михальчевського, який безпосередньо брав участь у створенні незаконних органів влади на тимчасово окупованому півострові.

У рамках кримінального провадження за статтями 110, 111 Кримінального кодексу України (“Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України” і “Державна зрада”) у його тимчасовому помешканні у столиці проведено санкціонований обшук. Оперативники спецслужби вилучили паспорт громадянина РФ, «службове посвідчення» за підписом Аксьонова та інші документи, що підтверджують його співробітництво з окупаційною владою”, – повідомляє СБУ.

Окупаційна влада Криму призначила  Михальчевського міністром охорони здоров’я у березні 2014 року, одразу після анексії Росією. Вже у червні того ж року він подав у відставку. Це було пов’язано з виявленням низки порушень у сфері  охорони здоров’я. Зокрема, люди скаржилися, що у лікарнях вимагають “благодійні внески” і завищують ціни на ліки.

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.