Лавринович: “Не винуватий я!”

Не встигла новина про підозру в держзраді облетіти країну, як екс-міністр юстиції часів президентства Віктора Януковича Олександр Лавринович почав кричати про свою невинуватість: Конституційний суд нічого не повертав, а визнав неконституційним закон, яким вносилися зміни до Конституції в 2004 році.

Зміни до Конституції були не порушенням, а виконанням функціональних обов’язків. Про це він заявив у коментарі «112 Україна».

«Які можуть бути питання про порушення, якщо це було суто виконанням функціональних обов’язків, які жодним чином не причетні до суті питання? Зміни до Конституції приймались і приймаються у ВР, процедура їх прийняття описана. Міністерство юстиції публікує всі рішення Конституційного суду – це обов’язок», – сказав він.

Нагадаємо, Генеральна прокуратура України повідомила про підозру екс-президенту Віктору Януковичу та екс-міністру юстиції Олександру Лавриновичу у вчиненні спільно з іншими особами захоплення державної влади.

Департаментом спеціальних розслідувань ГПУ розслідується справа конституційного перевороту 2010 року, який призвів до захоплення державної влади шляхом розширення в неконституційний спосіб повноважень президента України за рахунок звуження ролі та повноважень парламенту і уряду.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *