Київщина: обвинувачений в рекордному хабарі постане перед судом

Прокуратура Київської області завершила досудове розслідування щодо вимагання та отримання сільським головою села Мартусівки Бориспільського району Василем Косовцем хабара в 250 тисяч євро і направила обвинувальний акт до суду.

Слідство встановило, що до очільника багатого села поблизу Києва звернувся громадянин і попросив виділити йому чотири гектари землі для ведення господарської діяльності. За цю “послугу” сільський голова поставив вимогу – 250 тисяч євро.

Нагадуємо, “Український репортер” уже писав про обставини затримання Мартусівського сільського голови. Кореспондентка нашого видання провела з цього приводу журналістське розслідування, поспілкувалася з мешканцями Мартусівки та колегами обвинувачуваного.

Думки щодо винуватості Василя Косовця розділилися. Секретар сільради Людмила Семенюк, її чоловік Віталій та сільський священик отець Валентин вважають, що справа сфабрикована. Причини безпідставного, на їхню думку, звинувачення Мартусівського сільського голови можуть бути різними. Зокрема, чесність і принциповість цієї людини, відмова розбазарювати землю сільської громади, а також небажання входити до об`єднаної територіальної громади із центром у Борисполі.

Але деякі прості жителі Мартусівки, зокрема молодий юрист на ім`я Віталій, припускають, що Василь Косовець недаремно потрапив під слідство, мовляв, веде заможний спосіб життя. По декілька разів на рік разом із сім`єю їздить відпочивати за кордон. Утім, суд скаже, чи справді винен Косовець, як вважає прокуратура.

Алла ТОПЧІЙ

Про Мартусівку читайте тут

Київщина і рекордний хабар — 250 тисяч євро

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *