ГПУ: у столиці діяла банда “перевертнів” у погонах, яка відбирала квартири

Генеральна прокуратура України підозрює низку столичних поліцейських у “кришуванні” злочинного угруповання, яке вбивало та катувало киян з метою заволодіння їхнім житлом і грошима. Про це стало відомо завдяки судовій ухвалі, оприлюдненій у реєстрі судових рішень.

З документів стає зрозумілим, що у період 2014-2015 рр. п’ятеро жителів Києва організували банду, спрямовану на незаконне заволодіння житлом, майном та грошовими коштами “громадян із числа неблагополучних, самотніх і соціально незахищених верств населення”.

Бандити шукали самотніх киян, які мали цінну житлову нерухомість у столиці, ретельно вивчали їхні родинні та соціальні зв’язки. Людей, яких не стали б шукати близькі, злодії “садили на стакан” або підсаджували на наркотики. Деяких людей викрадали, незаконно позбавляли волі й утримували примусово в ізоляції, залякували та катували, змушуючи відписати на себе квартири. Слідство задокументувало непоодинокі випадки вбивств, щоб приховати сліди злочинів і шахрайства.

У ході розслідування встановлена причетність службових осіб Головного управління Національної поліції в Києві до діяльності банди, співучасті у шахрайстві, пов’язаного з заволодінням житлом і майном громадян в особливо великих розмірах.

У рамках розслідування 11 травня 2016 року в робочому кабінеті заступника начальника відділу управління карного розшуку ГУНП у Києві провели обшук, в ході якого знайшли документи та різні докази, які проливають світло на схеми незаконного відбору квартир у жителів Києва. Крім того, у кабінеті “поліцейського” знайшли $104 508, 610 євро, 1000 грн.

Слідство і досі триває.

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *