ГПУ: Кримінальний авторитет “Мультик” тримав Миколаївщину в своїх руках і керував політиками (+відео)

Вчора, 29 серпня, під час масштабної спецоперації у Миколаєві правоохоронці затримали 5 осіб, в тому числі – лідера стійкої злочинної організації Михайла Титова (на фото), відомого в кримінальному середовищі як “Мультик”.

“Ці особи підозрюються у створенні злочинної організації, яка впродовж 2008 – 2017 рр. займалася погрозами, вбивствами, позбавленням волі людей, рекетом, рейдерством, автоугонами, привласненням майна та державних коштів.

При цьому члени ОЗУ встановили контроль за діяльністю політичних партій та впливали на прийняття рішень посадовими особами органів державної влади і місцевого самоврядування, підтримували стійке ієрархічне об’єднання у місцях позбавлення волі Миколаївської області”, – повідомив Генпрокурор Юрій Луценко.

“Він – фігурант кримінальної хроніки на півдні України, його прізвище – на українських і російських сайтах у переліках кримінальних авторитетів. Він – судимий за подвійне вбивство громадянин Михайло Титов, більше відомий миколаївцям як “Мультик”.

До вчора він “тримав” Миколаївщину в своїх руках.

Відео для розуміння, як кримінальний авторитет може керувати політиком обласного рівня (обережно, нецензурна лексика)”, – написала сьогодні у Фейсбуку прес-секретар Генпрокурора Лариса Сарган.

29 серпня в Миколаєві відбулося майже 90 обшуків у депутатів міської ради та місцевих бізнесменів. Більшість політиків виявилися членами”Опозиційного блоку”, який заявив про спробу тиску та дискредитації.

Фото “Новости N”

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *