Губернаторів будуть карати за надмірне проведення нарад

Відтепер оцінювати результативність роботи роботи державних службовців категорії «А»: державних секретарів міністерств, голів держадміністрацій, керівників галузевих служб та агентств будуть по новому. Від оцінки також залежатиме і сума премії.

Традиційні звіти про кількість проведених нарад прийматися не будуть і не зараховуватимуться. Ключовими показниками ефективної діяльності чиновників є реальні зміни, яких вони досягли в конкретній області, тій чи інші галузі, відомстві. На оцінку впливатиме також дотримання чиновниками правил етичної поведінки та вимог законодавства у сфері запобігання корупції.

“Затверджена система щорічної оцінки має багато спільних рис з системою управління результативністю в уряді Канади, яка займає одну з перших позицій в світі за ефективністю держслужби», – прокоментував під час виступу на засіданні Уряду міністр Кабінету Міністрів України Олександр Саєнко.

Оцінювання проводитиметься щороку в жовтні – грудні за період з 1 січня поточного року, або з дати визначення завдань і ключових показників до дати прийняття наказу про проведення оцінювання.

Леонід БОРИСЕНКО

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *