Губернатор Миколаївщини Савченко склав повноваження на час розслідування загибелі Волошина (+відео)

Голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко подав Президенту України Петру Порошенко заяву про складання повноважень на час розслідування кримінальної справи про самогубство в.о. директора Миколаївського аеропорту Владислава Волошина

Про це він повідомив журналістам у Києві, пояснивши цей крок бажанням уникнути спекуляцій на цю тему”. За словами Савченка, його обов’язки на час слідства виконуватиме перший заступник голови Миколаївської ОДА.

https://www.facebook.com/100013825419639/videos/405270853277092/?t=0

Нагадаємо, після смерті 18 березня військового льотчика і керівника Миколаївського аеропорту Владислава Волошина, який у переписці повідомив другу про тиск з боку очільника Миколаївської області, “Національний корпус” Андрія Білецького почав кампанію за відставку Олексія Савченка.

“Закликаємо всіх патріотів долучитися до акції – “Національний корпус” не зупиниться, допоки негідник Савченко не буде звільнений та не відповість за свої дії перед правосуддям й українською нацією”, – закликав “Нацкорпус”.

Вчора, 29 березня, об’єднані сили націоналістичних організацій проводили в Миколаєві акцію з вимогою відсторонити Савченка від виконання обов’язків голови Миколаївської ОДА. “Національний корпус” й інші “праві” сили вимагали від Миколаївської обласної ради висловити недовіру губернатору. Для звільнення Савченка необхідно дві третини голосів депутатів.

Миколаївська облрада (34 депутати з 40) проголосувала за те, щоб заслухати звіт голови облдержадміністрації у перші два тижні квітня на позачерговій сесії, а вже після цього розглядати питання про оголошення йому недовіри.

 

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.