Відставку голови ОДА Олексія Савченка Миколаївська облрада розгляне на початку квітня (+відео)

Сьогодні, 29 березня, об’єднані сили націоналістичних організацій проводили акцію з вимогою відсторонити від виконання обов’язків голову Миколаївської облдержадміністрації Олексія Савченка, який підозрюється в доведенні до самогубства ветерана АТО і в.о. директора Миколаївського аеропорту Владислава Волошина.

“Національний корпус” й інші “праві” сили вимагають від Миколаївської обласної ради висловити недовіру голові ОДА. Для звільнення Савченка необхідно дві третини голосів депутатів.

Зранку Миколаївську ОДА оточили посилені загони поліції. До облради підтягнулися хлопці з символікою “Нацкорпусу” та “Нацдружин”.

https://www.facebook.com/NKKharkiv/videos/746220298904789/?t=2115

На сесію облради прорвалися кілька десятків активістів, які взяли в облогу трибуну з мікроіфоном і вимагали негайно розглянути питання про відставку Савченка.

Водночас Миколаївська облрада (34 депутати з 40) проголосувала за те, щоб заслухати звіт голови облдержадміністрації у перші два тижні квітня на позачерговій сесії, а вже після цього розглядати питання про оголошення йому недовіри.

Що відбувалося у сесійній залі, можна подивитися тут:

https://www.facebook.com/politicalpartynationalcorps/videos/1589312517851607/?t=5247

Нагадаємо, після смерті 18 березня військового льотчика і керівника Миколаївського аеропорту Владислава Волошина, який у переписці повідомив другу про тиск з боку очільника Миколаївської області, “Нацкорпус” Андрія Білецького почав кампанію за відставку Олексія Савченка.

“Закликаємо всіх патріотів долучитися до акції – “Національний корпус” не зупиниться, допоки негідник Савченко не буде звільнений та не відповість за свої дії перед правосуддям й українською нацією”, – закликає “Нацкорпус”.

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.