Губернатор Львівщини влаштував скандал на безпековому форумі через карту “ЛДНР” (+відео)

Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка влаштував скандал під час Львівського безпекового форуму, який сьогодні розпочався у Львові. Очільника області не влаштувала карта, яку показали учасникам форуму. На ній були зображені й підписані англійською мовою території, які окупувала Росія у своїх сусідів.

Поруч із Придністров’ям, Абхазією та Південною Осетію був показаний анексований Крим і окуповані території Донбасу. Їх підписали як “People’s republics of Donetsk and Luhansk”.

Синютка почав висувати претензії модератору форуму Мирославі Гонгадзе, віце-спікерці Оксані Сироїд а також меру міста Андрію Садовому. Він, зокрема, заявив, що такі мапи є елементом “гібридної війни” та “провокацією”.

Він пригрозив, що звернеться зі скаргою до СБУ. Це викликало регіт у гостей форуму. Після цього Синютка залишив приміщення.

Пізніше на сайті Львівської ОДА з’явилося таке повідомлення: “У мене запитання до організаторів форуму. Ми у Львові на такій важливій конференції, і я вважаю, що сьогодні це – провокативна річ щодо спікерів, які запрошені. Я був здивований, коли у Львові продавалась символіка Донецької і Луганської областей, але коли сьогодні на Безпековому форумі на екрані написано “Народні республіки Донецька і Луганська”, я вважаю, що це є елемент гібридної війни, який спрямований проти України, для того, щоб дестабілізувати ситуацію у Львівському регіоні”.

У повідомленні йдеться, що Олег Синютка звернувся до СБУ з вимогою провести перевірку і притягнути до відповідальності причетних осіб.

Фото ZAXID.NET

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.